Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova i çon porosi BE-së se më nuk do të paguajë asnjë cent për energjinë e shpenzuar në veri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova i çon porosi BE-së se më nuk do të paguajë asnjë cent për energjinë e shpenzuar në veri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova i çon porosi BE-së se më nuk do të paguajë asnjë cent për energjinë e shpenzuar në veri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 444 shikime
 • 444 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova i çon porosi BE-së se më nuk do të paguajë asnjë cent për energjinë e shpenzuar në veri

Kategoritë0 komente