Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Marrëveshja për Tregti të Lirë në mes Kosovës dhe Turqisë tash 6 vjet në sirtarin e presidentit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Marrëveshja për Tregti të Lirë në mes Kosovës dhe Turqisë tash 6 vjet në sirtarin e presidentit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Marrëveshja për Tregti të Lirë në mes Kosovës dhe Turqisë tash 6 vjet në sirtarin e presidentit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 772 shikime
 • 772 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Marrëveshja për Tregti të Lirë në mes Kosovës dhe Turqisë tash 6 vjet në sirtarin e presidentit

Kategoritë


0 komente