Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mashtrimet nga liderët e Kosovës për vizat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mashtrimet nga liderët e Kosovës për vizat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mashtrimet nga liderët e Kosovës për vizat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insistimi i drejtuesve të institucioneve të Kosovës për ratifikimin e marrëveshjes për demarkacionin me Malin e Zi krijonin përshtypjen se ky është kushti i fundit që qytetarët të udhëtojnë pa viza drejt vendeve të Bashkimit Evropian. Ata minimizuan kushtin e dytë, luftimin e korrupsionit dhe krimit të organizuar.

Kategoritë


0 komente