Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Matini e ka ditëlindjen, ja sa bukur e ka përgatitur tavolinën Learta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Matini e ka ditëlindjen, ja sa bukur e ka përgatitur tavolinën Learta

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Matini e ka ditëlindjen, ja sa bukur e ka përgatitur tavolinën Learta

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 5,608 shikime
 • 5,608 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Matini i bën 1 vjet, festë e madhe në familjen e Shyhrete Behlulit

Kategoritë0 komente