Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Matoshi: AKR u bashkua me PAN-in pasi dështuan LDK e VV të bashkëpunojnë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Matoshi: AKR u bashkua me PAN-in pasi dështuan LDK e VV të bashkëpunojnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Matoshi: AKR u bashkua me PAN-in pasi dështuan LDK e VV të bashkëpunojnë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Koalicioni PAN dhe AKR edhe zyrtarisht kanë nënshkruar marrëveshje për të bashkëqeverisur në katër vitet e ardhshme. Në bazë të kësaj marrëveshje, AKR-ja e Behgjet Pacollit do t’i ketë pesë ministri, zëvendëskryeministrin e parë dhe shtatë zëvendësministra.

Kategoritë


0 komente