Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Maturantët e rajonit të Prishtinës mbajnë Testin e Maturës, nuk raportohen parregullsi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Maturantët e rajonit të Prishtinës mbajnë Testin e Maturës, nuk raportohen parregullsi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Maturantët e rajonit të Prishtinës mbajnë Testin e Maturës, nuk raportohen parregullsi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rreth 4 mijë e 300 maturantë nga regjioni i Prishtinës, sot i janë nënshtruar provimit shtetëror të maturës.

Kategoritë


0 komente