Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Maturantët serbë provokojnë në Mitrovicë, festojnë me flamuj serbë e rusë dhe afrohen te ura
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Maturantët serbë provokojnë në Mitrovicë, festojnë me flamuj serbë e rusë dhe afrohen te ura

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Maturantët serbë provokojnë në Mitrovicë, festojnë me flamuj serbë e rusë dhe afrohen te ura

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 944 shikime
 • 944 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente