Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Maturanti nga Rahoveci la të gjithë pa fjalë kur shkoj në mbrëmjen e maturës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Maturanti nga Rahoveci la të gjithë pa fjalë kur shkoj në mbrëmjen e maturës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Maturanti nga Rahoveci la të gjithë pa fjalë kur shkoj në mbrëmjen e maturës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 798 shikime
 • 798 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një maturant nga Rahoveci, ka zgjedhur një menyrë mjaft luksoze për të shkuar në mbremjen e maturës.

Kategoritë


0 komente