Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Maxhuni ende pa zëvendës, tejkalohen afatet ligjore për emërimin e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Maxhuni ende pa zëvendës, tejkalohen afatet ligjore për emërimin e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Maxhuni ende pa zëvendës, tejkalohen afatet ligjore për emërimin e tij

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Posti i zëvendësdrejtorit të AKI-së vazhdon të mbetet i lirë. Kjo ngase presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, nuk kanë emëruar ende personin që do të zëvendësoj zëvendësdrejtorin e shkarkuar, Latif Merovcin.

  0 komente