Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Maxi në Pejë feston ditëlindjen e vet, përfitojnë qytetarët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Maxi në Pejë feston ditëlindjen e vet, përfitojnë qytetarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Maxi në Pejë feston ditëlindjen e vet, përfitojnë qytetarët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Maxi market në Pejë, me rastin e dy vjetorit të hapjes vjen me oferta të shumta për konsunatorët e vet, duke ofruar çmimet më të mira në treg.

Kategoritë


0 komente