Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Mbi 16 mijë kg produkte ushqimore e 42 litra pije pa afat konfiskohen në Drenas
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbi 16 mijë kg produkte ushqimore e 42 litra pije pa afat konfiskohen në Drenas

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbi 16 mijë kg produkte ushqimore e 42 litra pije pa afat konfiskohen në Drenas

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 270 shikime
 • 270 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 16 mijë kg produkte ushqimore e 42 litra pije pa afat konfiskohen në Drenas

Kategoritë0 komente