Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mbillet Pema e Dytë Olimpike në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbillet Pema e Dytë Olimpike në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbillet Pema e Dytë Olimpike në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komiteti Olimpik i Kosovës në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës, ka vazhduar traditën, duke shënuar 5 Qershorin - Ditën Ndërkombëtare të Sportit dhe Mjedisit me aktivitete të ndryshme sportive në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Kategoritë


0 komente