Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Mblidhen mjete shkollore për fëmijët që s’kanë mundësi t’i blejnë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Mblidhen mjete shkollore për fëmijët që s’kanë mundësi t’i blejnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Mblidhen mjete shkollore për fëmijët që s’kanë mundësi t’i blejnë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

1 shtatori ende nuk ka ardhur, por këta fëmijë kanë vendosur çantat e shkollës në krahë.

Kategoritë


0 komente