Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Me 30 mungesa të paarsyeshme nxënësit e Prishtinës përjashtohen nga shkolla
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Me 30 mungesa të paarsyeshme nxënësit e Prishtinës përjashtohen nga shkolla

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Me 30 mungesa të paarsyeshme nxënësit e Prishtinës përjashtohen nga shkolla

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 328 shikime
 • 328 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente