Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Më fal - Film artistik
Më fal - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Më fal - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 22,327 shikime
 • 0 shikues
 • 23
 • 23
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bujari, i manipuluar iu ka bashkuar grupeve terroriste që luftojnë në Siri. Bujari kërkon nga vllau i tij Agroni që të ia dërgoj edhe gruan e tij Mimozën në Siri. Ai pastaj kërcënon Mimozën se nëse nuk vjen në Siri, do të martohet me një grua të ve atje.

Regjia: Besim Ugzmajli
Skenari: Besim Ugzmajli
Ne role: Agron Shala, Semira Latifi, Kushtrim Asllani, Ikballe Qena, Ekrem Sopi, Orik Berani, Adrian Obertinca, Kosovare Hoti, Sherif Bega
Produksioni: Figurina Film's

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

8 komente


0/500