Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Me gjyq do të kërkohet rihapja e shkollave të mbyllura në fshatrat e Drenasit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Me gjyq do të kërkohet rihapja e shkollave të mbyllura në fshatrat e Drenasit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Me gjyq do të kërkohet rihapja e shkollave të mbyllura në fshatrat e Drenasit

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 249 shikime
 • 249 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente