Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Me programin ‘Praktikë në Punë’ synohet rritja e punësimit të të rinjve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Me programin ‘Praktikë në Punë’ synohet rritja e punësimit të të rinjve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Me programin ‘Praktikë në Punë’ synohet rritja e punësimit të të rinjve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Punës, ajo e Tregtisë dhe UNDP kanë ndarë sot 200 certifikatat për përfituesit e programit Praktikë në Punë.

Kategoritë


0 komente