Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Me vendim të kryeministrit, flamuri kombëtar kthehet ku ka qenë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Me vendim të kryeministrit, flamuri kombëtar kthehet ku ka qenë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Me vendim të kryeministrit, flamuri kombëtar kthehet ku ka qenë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Flamuri kombëtar shqiptar sot do të kthehet aty ku ka qenë. Kjo është bërë me vendim të kryeministrit Ramush Haradinaj.

Kategoritë


0 komente