Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Meda feston ditëlindjen e fjalit të tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Meda feston ditëlindjen e fjalit të tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Meda feston ditëlindjen e fjalit të tij

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6,561 shikime
 • 6,561 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Meda kështu uron djalin për ditëlindjen e parë

Kategoritë


0 komente