Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Meda publikon pamje nga martesa e futbollistit të njohur.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Meda publikon pamje nga martesa e futbollistit të njohur.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Meda publikon pamje nga martesa e futbollistit të njohur.mp4

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 518 shikime
 • 518 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Futbollisti kosovar, Benjamin Kololli kurorëzoi dashurinë e tij me martesë

Kategoritë


0 komente