Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Meda, Sinani dhe Big Mama shkojnë së bashku në pushime në plazh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Meda, Sinani dhe Big Mama shkojnë së bashku në pushime në plazh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Meda, Sinani dhe Big Mama shkojnë së bashku në pushime në plazh

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,364 shikime
 • 3,364 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si po e kalojnë në plazh Meda, Sinani dhe Big Mama

Kategoritë


0 komente