Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

"Mëkati" i Ambasadorit kosovar në Britani
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Mëkati" i Ambasadorit kosovar në Britani

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Mëkati" i Ambasadorit kosovar në Britani

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 168 shikime
 • 168 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ambasadori i Lirim Greiçevci ka dhënë një intervistë për Huffington Post, ku është cituar të ketë thënë se "mëkati i shqiptarëve është konvertimi në islam". Por ambasadori mohoi ta ketë thënë këtë gjë. Kjo është historia e intervistës që ngjalli shumë debat

Kategoritë


0 komente