Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Mendjemadhësia ka çmim!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mendjemadhësia ka çmim!

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mendjemadhësia ka çmim!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 283 shikime
 • 283 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aty ku zbatohet ligji, nuk ka rendesi se kush je.

Kategoritë0 komente