Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Merecenarët serbë rrezikojnë destabilizimin e veriut të Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Merecenarët serbë rrezikojnë destabilizimin e veriut të Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Merecenarët serbë rrezikojnë destabilizimin e veriut të Kosovës

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 433 shikime
 • 433 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Merecenarët serbë rrezikojnë destabilizimin e veriut të Kosovës

Pas taksës dhe disa ditë para formimit të Ushtrisë, ka pasur paralajmërime për tensione në Veri.

Kategoritë


0 komente