Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mërgimtari nga Podujeva që jeton në Londër thotë se u rrah nga një polic në Merdare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mërgimtari nga Podujeva që jeton në Londër thotë se u rrah nga një polic në Merdare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mërgimtari nga Podujeva që jeton në Londër thotë se u rrah nga një polic në Merdare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6,432 shikime
 • 6,432 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mërgimtari nga Podujeva që jeton në Londër thotë se u rrah nga një polic në Merdare

Kategoritë


0 komente