Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrotullvideo | Merita Gjyshinca-Peja mbi eventin "Let's Dance"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrotullvideo | Merita Gjyshinca-Peja mbi eventin "Let's Dance"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrotullvideo | Merita Gjyshinca-Peja mbi eventin "Let's Dance"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 87 shikime
 • 87 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Si vazhdimësi e video-serisë tonë, pjesë e mbëshetjes së eventit ''Lets Dance 3'' të organizuar nga Action for Mothers and Children, Merita Gjyshinca-Peja nga Banka Ekonomike, flet për rëndësinë e përgjegjësisë shoqërore të korporatës (ang.Corporate Social Responsibility) në adresimin e çështjeve sociale, kulturore dhe mjedisore.

Kategoritë


0 komente