Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Merkel bllokon Berlinin për Thaçin (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Merkel bllokon Berlinin për Thaçin (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Merkel bllokon Berlinin për Thaçin (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6,306 shikime
 • 6,306 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është pritur me nderime të larta në Gjermani

Kategoritë1 koment