Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mërzitet Teuta Krasniqi, shikoni çfarë i bëjnë shtepisë Tara dhe Kaia

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mërzitet Teuta Krasniqi, shikoni çfarë i bëjnë shtepisë Tara dhe Kaia

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 3,200 shikime
 • 3,200 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kur vajzat e Teutës bëjnë probleme në shtëpi

Kategoritë0 komente