Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mes lotëve varroset aktori Blerim Peci
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mes lotëve varroset aktori Blerim Peci

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mes lotëve varroset aktori Blerim Peci

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 486 shikime
 • 486 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot në fshatin Shipol të Mitrovicës, është varrosur aktori i njohur Blerim Peci

Kategoritë


0 komente