Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ky është reagimi i djalit të Messit kur babai i tij shpallet fitues i ‘Topit të Artë’
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky është reagimi i djalit të Messit kur babai i tij shpallet fitues i ‘Topit të Artë’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky është reagimi i djalit të Messit kur babai i tij shpallet fitues i ‘Topit të Artë’

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 410 shikime
 • 410 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk përmbahet Matteo Messi 

Kategoritë


0 komente