Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mesazhe paqeje dhe solidariteti në festën e Kurban Bajramit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mesazhe paqeje dhe solidariteti në festën e Kurban Bajramit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mesazhe paqeje dhe solidariteti në festën e Kurban Bajramit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bashkësia Islame e Kosovës sot kishte mysafirë më shumë se çdo ditë tjetër. Drejtues të institucioneve, subjekteve politike, e qytetarë të tjerë kanë vizituar BIK-un për t’i uruar për festën e Kurban Bajramit.

Kategoritë


0 komente