Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mësoni çfarë kapi Dogana në një fabrikë në Prizren
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mësoni çfarë kapi Dogana në një fabrikë në Prizren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mësoni çfarë kapi Dogana në një fabrikë në Prizren

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6,698 shikime
 • 6,698 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Si zakonisht, Epic Media ju sjell aksionin e fundit të Doganës së Kosovës në rajonin e Prizrenit. Çfarë kishte brenda fabrikës, si erdhen deri te informacioni, çfarë ndodhi gjatë aksionit dhe si përfundoi kontrollimi? Të gjitha detajet i gjeni në videon më poshtë!

Kategoritë


0 komente