Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Mësuesja pranon se ia shkuli flokët 8 vjeçit “që s’i kuptonte detyrat”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mësuesja pranon se ia shkuli flokët 8 vjeçit “që s’i kuptonte detyrat”

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mësuesja pranon se ia shkuli flokët 8 vjeçit “që s’i kuptonte detyrat”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 950 shikime
 • 950 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mësuesja pranon se ia shkuli flokët 8 vjeçit “që s’i kuptonte detyrat”

Kategoritë0 komente