Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“MFSK, MSH dhe MTI, ministritë me performancën më të mirë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“MFSK, MSH dhe MTI, ministritë me performancën më të mirë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“MFSK, MSH dhe MTI, ministritë me performancën më të mirë”

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“MFSK, MSH dhe MTI, ministritë me performancën më të mirë”

Kategoritë0 komente