Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Miftaraj: Nuk pres që “Specialja” të akuzoj më shumë se 15-20 emra
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Miftaraj: Nuk pres që “Specialja” të akuzoj më shumë se 15-20 emra

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Miftaraj: Nuk pres që “Specialja” të akuzoj më shumë se 15-20 emra

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 335 shikime
 • 335 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Miftaraj: Nuk pres që “Specialja” të akuzoj më shumë se 15-20 emra

Kategoritë


0 komente