Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Milingona

17 video | 3,287 shikime

Milingona synon të bëhet platforma më e madhe shqiptare e trajnimeve online. Ne besojmë që mësimi në trojet shqiptare ka nevojë për një inovacion dhe dalje nga metodat e vjetra klasike të cilat si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri janë duke u treguar gjithnjë e më të pasuksesshme sa i përket nevojës aktuale të tregut si në vend ashtu edhe jashtë. Ne synojmë ta ndihmojmë e jo ta zëvendësojmë sistemin arsimor në vend. Mësimi online në gjuhët e huaja, e sidomos në Anglisht, është mjaft i përhapur dhe i suksesshëm, mirëpo në shqip nuk ka pasur ndonjë nismë serioze akoma. 

Shfaq më shumë
Alternate Text