Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Milioneri

1 shfaqje | 56 video | 20,296 shikime

"Kush do të bëhet Milioner" Quiz Show

Alternate Text