Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Super goli i Milot Rashicës kundë Ishujve Faroe 14.10.2018
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Super goli i Milot Rashicës kundë Ishujve Faroe 14.10.2018

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Super goli i Milot Rashicës kundë Ishujve Faroe 14.10.2018

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 219 shikime
 • 219 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Super goli i Milot Rashicës kundë Ishujve Faroe 14.10.2018

 

Milot Rashica ka kaluar ne epersi Kosoven me nje super gol nga me shume se 30 metra.

Kategoritë


0 komente