Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

‘Mina’ e 53 milionëshit erdhi pasi LDK’ja i çoi paratë në komunat e veta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
‘Mina’ e 53 milionëshit erdhi pasi LDK’ja i çoi paratë në komunat e veta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

‘Mina’ e 53 milionëshit erdhi pasi LDK’ja i çoi paratë në komunat e veta

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

‘Mina’ e 53 milionëshit erdhi pasi LDK’ja i çoi paratë në komunat e veta

Kategoritë


0 komente