Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Minatori Beqir Ibishi u lëndua rëndë në StanTërg, s’merr kompensim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Minatori Beqir Ibishi u lëndua rëndë në StanTërg, s’merr kompensim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Minatori Beqir Ibishi u lëndua rëndë në StanTërg, s’merr kompensim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 205 shikime
 • 205 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Minatori Beqir Ibishi u lëndua rëndë në StanTërg, s’merr kompensim

Kategoritë


0 komente