Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ministri Tahiri thotë se rritja e pagave në sektorin e drejtësisë do të sillte rezultate më të mira
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministri Tahiri thotë se rritja e pagave në sektorin e drejtësisë do të sillte rezultate më të mira

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministri Tahiri thotë se rritja e pagave në sektorin e drejtësisë do të sillte rezultate më të mira

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrat Pagat

Kategoritë0 komente