Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ministri britanik: Dëshirojmë rajon që jeton në paqe dhe stabilitet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministri britanik: Dëshirojmë rajon që jeton në paqe dhe stabilitet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministri britanik: Dëshirojmë rajon që jeton në paqe dhe stabilitet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka pritur ministrin për Evropë dhe Amerikë të Britanisë së Madhe, Sir Alan Duncan, me të cilin bisedoi për zhvillimet në Kosovë dhe rajon.

Kategoritë


0 komente