Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ministri Hasani: Nuk do të ketë ngritje të çmimit të bukës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministri Hasani: Nuk do të ketë ngritje të çmimit të bukës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministri Hasani: Nuk do të ketë ngritje të çmimit të bukës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni parlamentar për Zhvillim Ekonomik ka kërkuar sot nga ministri i Tregtisë dhe Industrisë përse nuk kanë marrë masa doganore edhe ndaj importit të grurit nga Serbia, si dhe kërkuan garanci se nuk do të ketë ngritje të çmimit të bukës me vendimin e fundit për masat prej 4 cent për miellin që importohet nga Serbia.

Kategoritë


0 komente