Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ministri i ri i Arsimit ka për prioritet ngritjen e cilësisë në arsim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministri i ri i Arsimit ka për prioritet ngritjen e cilësisë në arsim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministri i ri i Arsimit ka për prioritet ngritjen e cilësisë në arsim

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 9 shikime
 • 9 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i ri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi, është zotuar se gjatë mandatit të tij do të punojë që sektori i arsimit të marrë një rrugë të mirë dhe të mbarë.

Kategoritë


0 komente