Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ministri Ismajli premton mbështetje financiare për spitalin e Gjilanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministri Ismajli premton mbështetje financiare për spitalin e Gjilanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministri Ismajli premton mbështetje financiare për spitalin e Gjilanit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 98 shikime
 • 98 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismajli gjatë ditës sot ka vizituar spitalin rajonal të Gjilanit, me ç ‘rast ka premtuar mbështetje për rregullimin e infrastrukturës mjekësore në këtë spital.

Kategoritë


0 komente