Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ministri kërkon shkarkimin e katër anëtarëve të “Ibër-Lepencit” – të gjithë janë të afërt me LDK-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministri kërkon shkarkimin e katër anëtarëve të “Ibër-Lepencit” – të gjithë janë të afërt me LDK-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministri kërkon shkarkimin e katër anëtarëve të “Ibër-Lepencit” – të gjithë janë të afërt me LDK-në

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 250 shikime
 • 250 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente