Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Arian Krasniqi pezullohet nga puna për shkak të sulmit fizik ndaj zyrtarit Burim Rreci
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arian Krasniqi pezullohet nga puna për shkak të sulmit fizik ndaj zyrtarit Burim Rreci

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arian Krasniqi pezullohet nga puna për shkak të sulmit fizik ndaj zyrtarit Burim Rreci

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 149 shikime
 • 149 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Arian Krasniqi pezullohet nga puna për shkak të sulmit fizik ndaj zyrtarit Burim Rreci

Kategoritë


0 komente