Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ministria me 70 ekspertë të vet, pagoi 1.5 milion euro kompani të jashtme për mbikëqyrje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministria me 70 ekspertë të vet, pagoi 1.5 milion euro kompani të jashtme për mbikëqyrje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministria me 70 ekspertë të vet, pagoi 1.5 milion euro kompani të jashtme për mbikëqyrje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 878 shikime
 • 878 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria me 70 ekspertë të vet, pagoi 1.5 milion euro kompani të jashtme për mbikëqyrje

Kategoritë


0 komente