Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mbyllet firma belge që eksportoi mish të prishur në Kosovë, shqetësimet mbeten
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbyllet firma belge që eksportoi mish të prishur në Kosovë, shqetësimet mbeten

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbyllet firma belge që eksportoi mish të prishur në Kosovë, shqetësimet mbeten

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 171 shikime
 • 171 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbyllet firma belge që eksportoi mish të prishur në Kosovë, shqetësimet mbeten

Kategoritë


0 komente