Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mishi i importuar në Kosovë është i rezervave të ndonjë shteti apo ushtrisë.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mishi i importuar në Kosovë është i rezervave të ndonjë shteti apo ushtrisë.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mishi i importuar në Kosovë është i rezervave të ndonjë shteti apo ushtrisë.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 69 shikime
 • 69 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mishi i importuar në Kosovë është i rezervave të ndonjë shteti apo ushtrisë. Ka deputet që shesin mish të prishur

Kategoritë


0 komente